Marcus Tran: Vztah s Ewou zničilo skrývání - ROZHOVOR

29. května 2011 v 19:41 | Mrs. Idiot

Tran se rozpovídal o tom, proč se rozešel s Olgou Lounovou (30), jaké komplikace ho čekaly ve vztahu s Ewou Farnou (17) a co má s Martinou Gavriely (32).


Máš prý v sobě japonské, filipínské, francouzské, slovenské, polské a české geny. Kým se tedy cítíš?
Mám prostě rád český humor, polské spisovatele, filipínské bojové styly a japonský zen design, Slovenky jsou jedny z nejhezčích žen a největší zlozvyky mám "francouzské". Takhle se cítím (smích).
Pokud vím, tak nepocházíš z Prahy, ale z Nového Jičína. Jak tě tedy osud zavál do hlavního města?
Sbalil jsem v patnácti batoh, řekl, že chci dělat rokenrol, a jel do Prahy. Všichni měli radost, že ze mě nebude inženýr nebo právník.

A kdy sis řekl, že z tebe bude rocková hvězda?
Říkám si to pořád, protože jsem pro sebe ještě pořád nic nedokázal. S muzikou jsem začal, když jsem slyšel Slashovu kytaru v písničce Michaela Jacksona Give In To Me a Lennyho Are You Gonna Go My Way. Tak mě rodiče dali do lidušky, abych prý mohl hrát holkám u táboráku hezké písně (smích).

Prý umíš hrát na všechno trochu. Můžeš specifikovat to všechno?
Především hraju na nervy klukům v kapele Embassy. Mám vystudovanou kytaru, takže zvládám všechny strunný nástroje od mandolíny až k sitáru. Kromě toho jsem se musel na konzervatoři učit hrát na piano a bicí.

Zvítězila u tebe kytara, protože kytaristi mají vždy ty nejhezčí holky a jsou z kapely nejvíc vidět?
Teď už vítězí zpěv. S kytarou jsi ještě pořád vzadu (smích). Ne, dělám si legraci. Pravý důvod je ten, že jsem strašně nedůvěřivý člověk a nejvíc musíte věřit sám sobě. Chci dělat věci podle sebe a nemuset nikomu nic vysvětlovat (smích). Prostě jsem chtěl už začít rozhodovat o sobě sám a nebýt na někom závislý.

Objevil ses v mnoha projektech. Namátkou můžu jmenovat Niceland, Pavlíčkův muzikál, kapelu Davida Deyla, Olgy Lounové a Ewy Farné. Nikde jsi ale dlouho nevydržel...
Protože jsem se chtěl učit a poznávat nové věci. Od svých deseti let toužím mít svou rokenrolovou kapelu a svůj tour bus, kde bude záchod a lednice - klidně prázdná!

Vraťme se do minulosti. Jak vzpomínáš na roky strávené s Olgou Lounovou?
Když pominu to zlé, co taky občas patří ke vztahu, tak hezky. Olga byla a je strašně pracovitá. Uměla mě podpořit jako partnerka.

Proč jste se rozešli?
Protože jsme byli spolu už hodně dlouho, začali jsme mít odlišné názory... A já se posléze zamiloval do Ewy.

Jaký je váš vztah nyní?
Myslím, že teď už vřelý. Naposled jsme se bavili na Andělech i s Xindlem X a bylo to fajn.

Není žádným tajemstvím, že jste s Ewou Farnou tvořili pár. Přitom mezi vámi byl osmiletý věkový rozdíl, který by mnozí ve vašem věku považovali za zásadní.
Nevím, jestli pár, protože to nekonečné schovávání, nevyjadřování se ke vztahu, k tomu, že jsme spolu, bylo neustálé čekání v druhé linii. Pro mě to bylo těžké po rodinném soužití s Olgou. Myslím si, že k sobě dva lidé patří jak za zavřenými dveřmi, tak na veřejnosti. Bohužel jsem byl hodně zamilovaný. Myslel jsem si, že to ustojím, ale moc to nešlo. I když vím, že to asi patří k jejímu věku. Dlouho jsme si rozuměli, protože jsem ji měl opravdu rád. Dával jsem jí to najevo ještě v době, kdy nosila rovnátka a nebyla ani slavná. Pak spousta lidí mluvila tom, že to bylo kvůli slávě. Mrzí mě asi to, že nikdo moc netušil, že pro mě byla v té době vším.

Myslíš, že je váš rozchod definitivní?
Zcela určitě. Už bych to asi nechtěl znova absolvovat.

Co ho způsobilo?
Všechny ty bariéry, odlišné názory na vztah, spousta křivd ze všech stran. Ve svých 25 letech už mám ve vztahu jiné priority. Občas potřebuju víc než pár minut po telefonu a vidět se dvakrát za měsíc. Vzájemná podpora a nenucená ochota jednoho vůči druhému je pro mě ve vztahu asi základní věc.

Co pro tebe Ewa znamená teď?
Životní zkušenost a samozřejmě je dobrý interpret.Hodně se psalo o tvém vztahu s Martinou Gavriely. Teď máš příležitost uvést věci na pravou míru a říct, co mezi vámi ve skutečnosti je.
Máme k sobě hodně blízko, protože při mně stála v nejhorších situacích a paradoxně jsme se tam potom dostali spolu. Náš vztah je a byl založený především na opravdovém porozumění.


S Olgou Lounovou prožil sedmiletý vztah. Po rozchodu se nemohli ani cítit, ale teď už spolu komunikují. Dokonce si představují nové partnery.
Vztah s popovou princeznou Ewou Farnou považuje Marcus za nejzásadnější ve svém životě. Podle Trana ho nahlodala neupřímnost a neustálé skrývání se před veřejností.
zdroj: http://www.superspy.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama