Módní propadáky a úlety celebrit v Cannes!

30. května 2011 v 18:40 | Mrs. Idiot
I celebrity občas šlápnou vedle. Ne úplně šťastné volby večerních rób z festivalu v Cannes předvedly mnohé z nich. Objevily se neuvěřitelné propadáky a vyzývavé úlety!

Velká mezinárodní filmová přehlídka v Cannes přinesla nejenom filmové novinky, ale i módní promenády celebrit v těch nejkrásnějších róbách. Ovšem ne každému se podařilo vzbudit pozitivní dojem. Na červeném koberci se octli i modely bez života, vkusu, či stylu. Palec dolů si vysloužil dokonce i stárnoucí krasavec Brad Pitt!

Minulý týden započal nejprestižnější filmový festival, na jehož šedesátý čtvrtý ročník se opět sjely celebrity ze všech koutů světa! Perfektní šaty, make-up i pánský doprovod - to jsou zásadní předpoklady všech celebrit, které si nejdůležitější kulturní událost roku rozhodně nenechali ujít. Bohužel i mezi celebritami se najdou nevkusné šaty, které neladí postavě, nebo působí jako z vitrín socialistických výloh!
Princezny z NemanicJako zchudlé princezny vypadají Clemence Poesyová i Angela Ismailosová. Neupravené vlasy a mdlé barvy s nic neříkajícím střihem rozhodně nepatří na seznam letošních módních trendů. Vybledlá žlutá v kombinaci se světlou pletí a odrostlou blond působí opravdu žalostně. Horní okraj šatů je navíc evidentně menší, takže Angele deformuje dekolt.


Nevkus a "no style"

Tyto slova nejlépe vystihují zachycenou čtveřici dam, které vypadají jako by se na podobné akci objevily poprvé. A evidentně nevěděly, jak se obléknout!
Zebří kombinéza s výstřihem alespoň zaujme nevšední originalitou, která sice úplně nenadchne, ale alespoň nepostrádá nápad. To se o zbytku "krasavic" říct nedá. Oranžové šaty patří na parket se salsou a ne večerní premiéru v Cannes!


Poslední dvojice vsadila na černou a vrstvění materiálů. Shrbený postoj a "bombárďáky" rozhodně nikoho z přihlížejících nerozžhaví!


Co je moc a co příliš?

Na odvážnou róbu vsadila modelka Fandíce Boucher - Oblečená neoblečená přišla v doprovodu dvou o hlavu a půl menších pánů. Přirozeně vzbudila pozornost. Průhledné šaty odhalovaly téměř vše, od skandálu ji "zachránila" jen hustě tkaná krajka.

Cheryl Cole zvolila jen jediný sexy detail. A asi nemusíme prozrazovat který! Bílé elegantní šaty
pořádně okořenila hlubokým výstřihem až k pupíku.

Brad Pitt

Brad Pitt sice nevzbudil pozornost ani výstřihem ani průhlednou krajkou, avšak naprosto podlehl bílé! Že by došla fantazie? Přeci jen celobílé pánské obleky už jsou nějaký ten rok out. Nepříliš lichotivý dojem Brad zpečetil vlasovým stylingem a zlatými řetězy. Spíš než známý lamač dívčích srdcí působí jako stárnoucí mafián z východní Evropy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama