Naše láska: Letní boty!

30. května 2011 v 19:17 | Mrs. Idiot
Boty jsou sice běžnou (a nutnou) součástí oblečení, ale pro mnoho z nás je to něco víc. Je to radost, možná závislost, snad úchylka… Zkuste si vybavit pocit, který máte, když odcházíte z obchodu s novým párem, a výraz, který máte na tváři, když si je doma zas a znova zkoušíte před zrcadlem, ignorujíc manžela nechápavě vrtícího hlavou nad dalším přírůstkem do vaší "rodiny". Nejen těm z vás, ve kterých vyvolávají nové boty takto slastné pocity, je určen tento průvodce po největších letošních trendech.

Stylově v sandálcích

Jsou pohodlné a variant je mnoho. Sandálky s různě poskládanými pásky se staly hitem letošního jara. Můžete si vybrat od jednoduchých téměř minimalistických sandálků, které jsou tvořeny jen několika málo pásky nutnými pro upevnění nohy, po takové, na kterých se jejich návrháři doslova vyřádili, a pásky jsou tak na nich nejen ve větším počtu, ale jsou i efektně poskládané, čímž tvoří na vaší noze zajímavé vzory. Nicméně hitem jsou kožené v světle hnědé barvě; mohou být příjemným obutím na letní festivaly, ale zároveň mohou být skutečně elegantní varian
tou do práce.

2kopmpletbtoyletoccVesele v žabkách

Klasikou, která přetrvá snad všechny sezony, jsou žabky. Staly se jedněmi z nejvíc nošených bot během léta a nosí je prostě úplně všichni. Určitě doma máte nějaké i vy. Jak ale v tom ožabkovaném davu vyniknout? Vyberte si třeba i celogumové, ale hlavně zajímavě řešené nebo krásně zdobené žabky v zářivých odstínech. V barevné škále, ve které se vyrábějí, volte ty pestrobarevné a veselé. Nošení žabek ale již dávno není omezeno jen na pláž, krásné a stylové žabky se nosí i do města a prostě všude, kam vás napadne!
3kompletbotyccleto

Pohodlně na platformách

Botky na platformě jsou pohodlnější variantou klasických podpatků a čeká-li vás spousta pochůzek, ale přesto chcete mít těch několik málo centimetrů navíc, hupsněte do nich. Nejčastěji bývají k vidění botky s platformou se slaměným efektem. Tento prvek dodává botám jakousi plážovou nedbalost. Horní část bot je pak už různá - slaměnou spodní část doplňuje často i plátěný vršek, který koresponduje s již zmíněným dovolenkovým lookem. Vzorů vrchní části je nespočet - od jednobarevných až po divoce strakaté či květinové vzory.
4kompletbotyccletoSexy na podpatcích

Na léto se většině z nás nechce těsnit v uzavřených lodičkách, saháme tak mnohem častěji k páskovým sandálkům na vysokém podpatku, k lodičkám s otevřenou špičkou či volnou patou. Jsou vzdušnější, a chodidlo se tak logicky méně potí. A letošní trend? Opět pásky a pásečky všude, kam se podíváte! Nebojte se ale, že vám nohu neudrží na správném místě - jsou velice pevné a bývá jich opravdu mnoho a… jsou naprosto neodolatelné. Pořiďte si je v barevném provedení a od vašich nohou ostatní neodtrhnou oči!
6kompletbotyletoccopraveno


A včem rádi chodíte vy? =) já mám nejradši asi žabky =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog??

Jasně!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama