Červen 2011

Musitany Hope Najmenej milión

5. června 2011 v 15:46 | Mrs. Idiot
Úžasná =)* ♥

Lady GaGa přijela na Grammy v obřím vejci,šaty měla zajímavější Rihanna

4. června 2011 v 19:45 | Mrs. Idiot
Na předávání letošních cen Grammy všichni čekali, co bizarního zase Ledy Gaga vymyslí. Bylo téměř jisté, že svým oděvem přiláká opět největší pozornost. Své fanoušky nezklamala, protože se nechala přinést na ceremoniál v obřím vejci. Fotografové ale víc obdivovali šaty Rihanny.
Rihanna

Randit s Bieberem je nebezpečné, jeho přítelkyni vyhrožují smrtí

4. června 2011 v 19:40 | Mrs. Idiot
Sedmnáctiletý zpěvák Justin Bieber je idolem mnoha dívek po celém světě. Uchváceni jsou jím dokonce i Middletonovi, kteří teď prodávají předměty na party s jeho podobiznou. Šílenství fanynek ale nezná mezí. Jeho přítelkyně Selena Gomezová od nich dostává vzkazy, kde jí vyhrožují smrtí.
Justin Bieber a Selena Gomezová na Havaji

Mandrage - Františkovy lázně

4. června 2011 v 19:33 | Mrs. Idiot
Skupina Mandrage natočila ke svému novému songu i videoklip...Youtube ale zveřejnilo toto video o něco dříve(poprvé mělo být puštěno na Óčku)....Jak se vám líbí? mě moc ....Mandrage patří k mým oblíbeným kapelám =)

Revoluční novinka: modrý lesk na rty

4. června 2011 v 17:22 | Mrs. Idiot
Lesk na rty určitě ve tvé kosmetické taštičce nechybí. Jaký máš? Růžový, červený, oranžový, nebo bezbarvý se třpytkami. Letos kraluje modrý!
Výrobci kosmetiky jsou někdy hodně kreativní a jejich fantazie nekonečná. Přijde ti modrý lesk na rty jako hrozný úlet? To jen proto, že jsi ho ještě nevyzkoušela.

Vyrob si vlastní kosmetiku

4. června 2011 v 17:16 | Mrs. Idiot
Lesk na rty
zdroj: profimedia.cz Lesk na rty

Pokud chceš být kreativní, ušetřit pár korun, a dokonce tím i pomoci svému tělu, měla bys určitě vyzkoušet kosmetickou vazelínu.
Ta se totiž dokáže o tvou kůži svým blahodárným vlivem skvěle postarat. Je použitelná jako ochrana před mrazem, dokáže ošetřit suchou, popraskanou nebo zrohovatělou kůži, jak na rukách tak i nohách. Jak si na ní můžeš přečíst, je neparfémovaná a nebarvená, vhodná dokonce pro alergiky či osoby s kožními problémy.