Randit s Bieberem je nebezpečné, jeho přítelkyni vyhrožují smrtí

4. června 2011 v 19:40 | Mrs. Idiot
Sedmnáctiletý zpěvák Justin Bieber je idolem mnoha dívek po celém světě. Uchváceni jsou jím dokonce i Middletonovi, kteří teď prodávají předměty na party s jeho podobiznou. Šílenství fanynek ale nezná mezí. Jeho přítelkyně Selena Gomezová od nich dostává vzkazy, kde jí vyhrožují smrtí.
Justin Bieber a Selena Gomezová na Havaji

Hvězda televize Disney Channel Selena Gomezová dostala první výhružné vzkazy poté, co se v médiích objevily fotky, jak se s Justinem Bieberem líbá na havajské pláži.
Vadí jim nejen to, že Bieber dává okázale najevo svou lásku k ní, ale upozorňují i na to, že je Gomezová starší. I když o pouhý jeden rok.
"Drž se od Justina dál, pedofile. Zabiju tě," napsala Gomezové jedna z rozzuřených fanynek na Twitter. "Selena Gomezová je nebezpečně blízko dlouhé, pomalé a bolestivé smrti," zněl jiný vzkaz.
Justin Bieber a Selena Gomezová
Justin Bieber a Selena Gomezová
Na Facebooku je dokonce stránka "Nenávidím Selenu Gomezovou, protože chodí s mým chlapem" a má už téměř dva tisíce fanoušků, kteří sem vkládají hanlivé komentáře.
Právě obrovský počet fanoušků na sociálních sítích pomohl mladičkému zpěvákovi získat titul třetí nejvlivnější celebrity na světě v žebříčku časopisu Forbes. Před něj se dostala jen Lady Gaga a Oprah Winfreyová.
Bieber vydělal za posledních dvanáct měsíců v přepočtu 913 milionů korun a za sebou nechal takové hvězdy, jako je skupina U2, Elton John nebo golfista Tiger Woods.
Bieber mánii neunikla ani rodina vévodkyně z Cambridge. Middletonovi s kanadským zpěvákem uzavřeli smlouvu, podle které jejich firma Party Pieces smí prodávat předměty s jeho tváří a podpisem.
Party předměty s Justinem Bieberem začala prodávat rodina Middletonových
K mání jsou party talíře, kelímky i brčka. "Smlouva s touto společností byla skutečně sjednána, Justin na řadě produktů s jeho jménem úzce spolupracoval," svěřil britskému Daily Mirror mluvčí sedmnáctileté kanadské hvězdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog??

Jasně!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama